Det er kun vi handlegaten.no som bruker informasjonen som samles inn, vi sprer den ikke videre til noen 3.part. Dere kan være trygge på at det kun blir brukt for å gi dere det best tilpassede innholdet fra våre butikker.
Durance
Duftlys - Shooting Star 180g
399 kr
Vakkert duftlys i lekkert juledesign, med naturlig høykvalitets voks, eteriske oljer og bomullsveke (uten bly i enden av veken). Lekre etiketter med innslag av gull....Vakkert duftlys i lekkert juledesign, med naturlig høykvalitets voks, eteriske oljer og bomullsveke (uten bly i enden av veken). Lekre etiketter med innslag av gull. Etiketten har små hull der lyset fra flammen skinner igjennom og lager en nydelig julestemning i rommet.
Duften er laget av Durance sin egen Parfymør i Grasse, og gir en mild og vedvarende duft i rommet. Brennetiden ca 40 timer.
Duft:
En glitrende dypblå himmel strekker seg ut, innhyllet og berusende. En duft av blomster, pudder og musk fyller luften. Ett stjerneskudd krysser himmelen, og det er på tide å ønske seg noe!
• Toppnoter: Mandarin, Pære, Pasjonsfrukt
• Hjertenoter: Fiol, Iris, Kashmir
• Basenoter: Vanilje, Musk, Sandeltre Les mer