Det er kun vi handlegaten.no som bruker informasjonen som samles inn, vi sprer den ikke videre til noen 3.part. Dere kan være trygge på at det kun blir brukt for å gi dere det best tilpassede innholdet fra våre butikker.
Salto
Festdrakt skjorte
299 kr
Salto bunadsskjorte eller skjorte til festdrakt er i bomull med to pynteknapper i halsen. Vi har to modeller. En med litt engelsk blonde (jente) og...Salto bunadsskjorte eller skjorte til festdrakt er i bomull med to pynteknapper i halsen. Vi har to modeller. En med litt engelsk blonde (jente) og en enkel uten blonder (uniseks) Vaskes på 40 grader.
Body med blonde rundt hals og knappestolpe i skjortestoff. I tillegg har vi en litt enklere baby bomullsbody (myk) med liten blondekant på hals.Les mer